Recenze

Total (Windows) Commander

Nebudu zastírat, že TC je můj nejoblíbenější program a tak budu dost nekritický. Nepůjde ani o klasickou recenzi, protože není snad nikdo, kdo by nějaký souborový manažer neznal a nepoužíval - ať již se jmenoval Norton Commander, Volkov, DOS Navigator, X-Tree či FAR. Linuxáři znají Midnight Commander, Češi mají svůj Salamander atd. A kdo ho nepoužívá, používat jej nezačne (i takové znám). Tím se cíl tohoto textu zjednodušuje na vyprávění pro ty, kteří neznají výhody posledních verzí a chtěli by je využít, případně na ty, kteří používají konkurenční produkty.

Nahled

Šestá verze (historikům připomínám "recenzi" verze 4.53) přináší další vylepšení, nicméně shrnu pro všechny, co nám vše TC umí:

Co psát dál? Vyzkoušejte si sami. Příznivci konkurenčních programů napište co podle vás umí ten váš lépe, jsem na to zvědavý. Nevýhoda TC? Zůstávají ty, co jsem psal už před lety - není zadarmo a Help je jen v angličtině. Nicméně cenu již nepovažuji za problém - za takovýto program stojí zaplatit a já to udělal (zkuste www.jimaz.cz nebo napište kde se dá sehnat levněji)

Zajímavé odkazy:
Hlavní stránka programu
Co je nového v šesté verzi? (Živě )

[ Nahoru | HomePage ]


Last update: 18. 11. 2003
Created by
Harry